Kamera parafialna online

d

Tak niech Kościół Twój aż po najdalsze krańce ziemi
Zbierze się w jednym królestwie Twoim,
Bo Twoja jest chwała i moc przez Jezusa Chrystusa na wieki!

Didache

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

23.06.2019 r.

1. W miesiącu czerwcu – nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy codziennie po Mszy Świętej wieczornej.

2. Wszystkim, którzy przyczynili się do pobożnego i bezpiecznego przejścia procesji Bożego Ciała serdecznie dziękuję. Dziękuję służbom porządkowym policji i straży pożarnej. Dziękuję chórowi z panem organistą, całej asyście procesyjnej, dziewczynkom sypiącym kwiaty, służbie liturgicznej, panu Adamowi Grabowskiemu za nagłośnienie trasy oraz wszystkim uczestnikom procesji za nabożne i w skupieniu uczestniczenie w tym szczególnym nabożeństwie uwielbienia Jezusa Eucharystycznego – niech Dobry Bóg wszystkim wynagrodzi!

3. Dzisiaj po każdej Mszy św. odśpiewamy suplikacje, jako przebłaganie za grzechy profanacji Najświętszego Sakramentu, obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej i symboli religijnych w naszej Ojczyźnie.

4. W oktawie Bożego Ciała procesja będzie codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy św. o godzinie 10:00. Zapraszamy całą asystę procesyjną oraz dziewczynki sypiące kwiatki.

5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – nie obowiązuję wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. Dnia 19 lipca ze Sępólna wyruszy XXXVI Piesza Krajeńska Pielgrzymka na Jasną Górę. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

7. Po Mszach św. ministranci rozprowadzają nowy numer „Przewodnika Katolickiego” oraz wakacyjny „Mały Przewodnik Katolicki” dla dzieci.

8. Zapraszamy na kolejny film do naszego parafialnego kina. Tym razem zaprezentowany zostanie „List do Boga”. Opowiada on historię chorego chłopca, który pisze listy do Boga. Trafiają one do listonosza, który po ich lekturze postanawia odmienić swoje życie. Emisja we wtorek po wieczornej Mszy Świętej. Gorąco zachęcamy do obejrzenia.

10. Zapraszamy na kolejny film do naszego parafialnego kina. Tym razem zaprezentowany zostanie „List do Boga”. Opowiada on historię chorego chłopca, który pisze listy do Boga. Trafiają one do listonosza, który po ich lekturze postanawia odmienić swoje życie. Emisja we wtorek po wieczornej Mszy Świętej. Gorąco zachęcamy do obejrzenia.