Kamera parafialna online

d

Tak niech Kościół Twój aż po najdalsze krańce ziemi
Zbierze się w jednym królestwie Twoim,
Bo Twoja jest chwała i moc przez Jezusa Chrystusa na wieki!

Didache

XXIII Niedziela Zwykła

15.09.2019 r.

1. Dzisiaj o godz. 14:30 Msza Święta dla młodzieży I klasy szkół ponadpodstawowych i ich rodziców jako przygotowanie do bierzmowania Obecność obowiązkowa!

2. 29 września w naszej parafii będziemy gościć Księdza Biskupa Ordynariusza, który przeprowadzi wizytację kanoniczną i udzieli sakrament bierzmowania. Szczegółowy program podamy w przyszłą niedzielę.

3. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej na plebani – zapraszamy.

4. W dniach 24/25 października organizowana jest diecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę, jako dziękczynienie za łaski nawiedzenia Matki Bożej w naszych parafiach. Zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej. Koszt przejazdu 80 złotych.

5. Po Mszach św. ministranci rozprowadzają „Przewodnik Katolicki” oraz wakacyjny numer „Małego Przewodnika Katolickiego”.